Únor bílý, nohy sílí

Jak už je možná z nadpisu jasné, nasněžilo. A vzhledem k faktu, že velkou část odhrabávání sněhu okolo mého růžového hnízda mám na starosti já, můžu říct, že dokonce dosti kvalitně. Když dvakrát za sebou přes noc napadne patnáct čísel prašanu, a ostatní dny se mraky taky neflákají, je to v lese poznat.
Na tréninku se ale nic nemění, a tak vychutnáváme kromě čistě běžeckých či posilovacích tréninků i nějaký ten noční koridor s vloženým hadem, nebo mapový laufec s bonusem, to vše při rochnění se v powderu a zapnutým Smooth contours (miss you, ArcGis <3).

Ňamina,
tohle též,
a tohle totál.

Protože nejen orienťákem je člověk živ, přišel čas i na nějaké civilnější aktivity. Za zmínku rozhodně stojí mé druhé životní rychlobruslení (teda spíš pomalobruslení, mám docela respekt) s několikakilometrovým prohrnutým okruhem na největším místním jezeře Runn, mínus patnácti stupni a téměř dokonalým azurkem.

Nazouvárna.
Tenké prasklinky jsou svině.

Konečně jsem se se také dostal k návštěvě Lugnetu, a to jak na skokanské můstky, tak s pomocí kouzelné kartičky od DSA a tím neomezeným přístupem do bazénu, sauny, posilovny a tak dále. To docela jde.

Ve škole jsme si v rámci Introduction to Sustainable Development zasadili palmu do vzduchotěsné zavařovačky a pokecali si o klimatické změně (po půl roce Brázdila se k něčemu novému ani nepřiblížila).
Trip do Stockholmu hned ráno okořenily SJ, které se jen tak rozhodly cancelnout vlak, ale nakonec se to nějak zmáklo, chtělo to jen hodně štěstíčka a slabý pud sebezáchovy při zastavování autobusu. V Benátkách Severu nic nového, jen zima. Srpnové návštěvy mám radši.

A klasicky končíme jídlem, tentokrát mou typickou snídaní.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s