Přikládáme

Druhý týden už docela zajíždí do tréninkové rutiny, ale přináší některé zajímavé zážitky a dojmy.

Otevřela to má dredatá paní domácí, se kterou jsme se ani nevím jak dostali až k jejímu prohlášení: „Když jsem tak stopovala v severní Africe, tak jsem samozřejmě cannabis zkoušela, tam tomu říkají kif, ale nějak mi to nepřineslo, co jsem očekávala. Všichni byly ohromně spokojení, ale na mě to prostě nefunguje.“
Taky je to licencovaná psycholožka, čas od času má ve vedlejším pokoji rozložené pacienty/zákazníky, a její sedmileté dredy jí prý na vážnosti neubírají. Jen se snaží při vážných příležitostech zas tak moc nesmát.

Srdce orienťáka připumpoval zase po nějaké době utíkající los, a trošku adrenalinu pak dodal středeční noční hromaďák na jedné z nejbližších map co tu z domu mám, Jungfruberget.
Hrát si potmě na honěnou s Williamem Lindem, Isacem von K. a další skupinou vlčáků v šutrovém svahu se štědrou dávkou prašanu (většinou pod kolena, občas pošimral až na koulích) je rozhodně vynikající zábava, která zaváněla zlomeninami jen každou druhou kontrolu (proto to máme tak rádi). Vložená sprintová část ještě o trochu víc protáhla nožiska, takže následný výběh kopce hlubočákem po druhé mapotočce při snaze nenechat si utéct Čokoládku fakt stál za to.
Že bylo -14°C a při výklusu mi na omrzajícím overalu začaly křupat rukávy, byla už jen taková třešnička na dortu.

První kolo..
..sprintová vložka..
..a stehna-ještě-nebolí-? závěr.

Abychom nezůstali jen u toho běhání, konečně jsem se pokochal i naší hoodně luxusní knihovnou. Se svými několika patry, mezipatry a vrstvami mi nejvíc připomíná pětiúhelníkový včelín. A najde se tam i něco zajímavého, takže se teď u jídla prokousávám kromě nějaké bašty i pěkně obsáhlými Peace and Conflict Studies.

A když už jsme u toho jídla!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s